Privatumo politika

Jūsų vardas ir el.pašto adresas neperduodami tretiems asmenims, jokiomis sąlygomis, išskyrus atvejus, susijusius su teisėsaugos reikalavimais. Jūsų vardas ir el.pašto adresas saugomi apsaugotuose serveriuose  ir naudojami pagal jų konfidencialumo politiką.

Kokiu tikslu renkami duomenys
El. pašto adresas, vardas, pavardė, adresas, telefonas, gautas iš jūsų, kad sukurti jums vartotoją zonoje “Pareiškėjams” ir  naudojamas tam, kad identifikuoti Jus, kaip asmenį, kai reikia suteikti infomaciją apie projektą. Registruotojas klientas turi prieigos apsaugą pagal prisijungimo vardą ir slaptažodį. Duomenys apsaugomi serverio saugumo priemonių. El.paštas taip pat gali būti naudojamas įprastam susirašinėjimui.
Jūs galite bet kada pareiklauti mūsų panaikinti jūsų kliento paskyrą ir pašalinti visus duomenis, kurie buvo saugomi mūsų sistemose (išskyrus tuos, kurių saugojimas yra apibrėžtas įstatymais).
Svetainėje www.apva.lt naudojami slapukai  (Cookies) ir Google Analytics tarnybos lankytojų duomenis.

Kaip šie duomenys naudojami ir apsaugomi
Šių duomenų pagalba surenkama informacija apie lankytojų veiksmus turinio kokybės, svetainės naudojamumo gerinimo tikslais.
Jūs galite bet kuriuo metu pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad naršyklė blokuotų visus cookie failus ir perspėtų jus apie tokių failų siuntimą. Atminkite, kad tokiu atveju kai kurios funkcijos ir tarnybos gali neveikti tinkamu būdų.
Ši privatumo politika taikoma tik svetainei www.apva.lt bei kitoms APVA valdomoms interneto svetainėms.

Šios politikos pasikeitimų atveju jus galėsite perskaityti apie juos mūsų svetainėje arba, spec. laiškuose gautuose į savo el. pašto adresą.

Norėdami susisiekti su mumis bet kokiais klausimais, jūs galite parašyti mums el. laišką adresu: info@skelbimai.apva.lt