Apie efektyvų projektų viešinimą – leidinyje „Čia prasideda Jūsų istorija“

Vykdydami Europos Sąjungos lėšomis finansuojamų projektų viešinimą, dauguma įstaigų susiduria su klausimu – kaip viešinimo veiklas atlikti taip, jog jos ne tik atitiktų keliamus reikalavimus, tačiau būtų pastebimos visuomenei, gebėtų sudominti, atkreipti dėmesį. Europos socialinio fondo agentūra parengė leidinį „Čia prasideda Jūsų istorija“, kuriame projektų vykdytojai gali rasti atsakymus į šiuos klausimus.

 

Projektų viešinimas – ne tik formalumas, tačiau ir puiki galimybė pasidalyti gerąja patirtimi, įtraukti į projektų veiklas kuo daugiau dalyvių, pristatyti pasiektus rezultatus, išskirtinius faktus, skleisti žinią apie projektą bei jį vykdančią organizaciją.

 

Šiame leidinyje didelis dėmesys skiriamas istorijos pasakojimui, nes būtent istorijos apie projektų dalyvius, jų pasiekimus bei pasikeitimus jų gyvenimuose yra geriausias būdas pristatyti projektą ir jo naudą. Leidinyje taip pat apžvelgiami pagrindiniai projektų viešinimo būdai ir kanalai. Be abejo, tai tik maža dalis įrankių, kurie gali padėti žinią apie projektą skleisti Lietuvos žmonėms, tačiau tikimasi, kad šis leidinys padės rasti kelią į aiškų, suprantamą ir patrauklų projektų viešinimą.

 

Europos socialinio fondo agentūros inf. 

 

 

Dalintis socialiniuose tinkluose