Pasaulinę aplinkos dieną kviečiame į lankytojų centrus

Kasmet, birželio 5 d., minima Pasaulinė aplinkos diena, kuri skatina žmones saugoti aplinką. Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosaugos problemų sprendimą, aplinkosaugos objektų lankymas šią dieną bus nemokamas – lankytojai galės laisvai patekti į visus aplinkosaugos objektus, saugomų teritorijų lankytojų centrus ir muziejus.

 

Pasaulinė aplinkos diena – pati tinkamiausia proga kiekvienam iš mūsų pamatyti, kokia graži ir turtinga Lietuvos gamta, ir susimąstyti, ką turime daryti, kad ji tokia ir išliktų.

 

Lietuvoje turime 5 nacionalinius parkus, 30 regioninių parkų, 6 rezervatus, kuriuose gausu lankytinų objektų.

 

Birželio 5 d. nuo 9 iki 20 val. taip pat kviečiame nemokamai lankyti Lietuvos zoologijos sodą, Nacionalinį lankytojų centrą Vilniuje, Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejų, Ventės rago ornitologinės stoties paukščių migracijos ekspoziciją, V. Into akmenų muziejų, Panevėžio miškų urėdijos Pašilių stumbryną, Telšių miškų urėdijos „Žvėrinčių“, Druskininkų miškų urėdijos muziejų „Girios aidas“ ir Žemės gelmių informacijos centrą.

 

Valstybinių rezervatų pažintinius takus galima lankyti tik su direkcijų darbuotojais, iš anksto užsiregistravus į ekskursiją.

 

VSTT inf. 

 

www.albmet.com nuotr. 

Dalintis socialiniuose tinkluose