Aplinkos projektų valdymo agentūra – tarp žaliųjų pirkimų lyderių

Aplinkos projektų valdymo agentūra (toliau – Agentūra) nuosekliai judėdama žaliąja kryptimi nuo šiol gali pasigirti ir kaip viena daugiausiai žaliųjų pirkimų vykdančių Aplinkos ministerijos organizacijų. Praėjusiais metais užsibrėžusi pasiekti tikslą, kad 90 proc. Agentūros vykdomų pirkimų būtų žalieji, užtikrintai jo siekė ir viršijo laukiamus rezultatus – net 92,1 proc. Agentūros vykdytų viešųjų pirkimų sudarė būtent žalieji pirkimai. Toks rodiklis neliko nepastebėtas ir pelnė garbingą antrąją vietą tarp Aplinkos ministerijai pavaldžių institucijų.

Padėką iš aplinkos ministro rankų atsiimdamas Agentūros direktorius Vytautas Vrubliauskas dėkojo Agentūros pirkimų specialistams už pasiektus rezultatus. Specialistas Remigijus Plakys, vykdantis Agentūros žaliuosius pirkimus, teigė, kad „didžiausia motyvacija siekiant užsibrėžto tikslo – jo įrašymas į metinius planus“.

Žaliųjų pirkimų lyderių apdovanojimai taip pat įteikti ir žaliausiai pirkusioms ministerijoms bei savivaldybėms, pasidžiaugta bendradarbiavimu bei lyderyste su Vyriausybės kanceliarija, Viešųjų pirkimų tarnyba ir viešosios įstaigos CPO LT atstovais.

Tai jau tradicija tampantis Aplinkos ministerijos organizuojamas renginys. Jame kviečiamos dalyvauti organizacijos, kurių pasiekimai žaliųjų pirkimų srityje  ragina augti kartu ir kitas viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančias institucijas ir kurti realų pokytį žalesnės aplinkos linkme. Šiemet prie renginio įgyvendinimo idėjos prisijungė ir Agentūros vykdomo LIFE integruotojo projekto LIFE IP EnerLIT komanda. Jos bendradarbiavimo su partneriais dėka nuveikta reikšmingų darbų plečiant žaliųjų pirkimų taikymo sritį bei keliant viešojo sektoriaus aplinkosauginį sąmoningumą.

 

 

Dalintis socialiniuose tinkluose