Aplinkos projektų valdymo agentūrai – trylika metų

Šių metų vasario 19 d. Aplinkos projektų valdymo agentūra minėjo savo 13-ąsias veiklos metines. Tęsiant jau gražia Agentūros tradicija tapusios šventės metu buvo apdovanoti geriausi APVA partneriai bei darbuotojai.


Agentūros 13-ųjų veiklos metų minėjime dalyvavo AM vyriausioji patarėja Vilma Karosienė, AM ES paramos administravimo departamento ES paramos planavimo ir procedūrų skyriaus vedėja Eglė Valūnė ir vyriausioji specialistė Ilma Skukauskaitė bei geriausiais nominuoti Agentūros partneriai.


Šventės metu buvo apdovanoti Agentūros partneriai už efektyvų ir rezultatyvų bendradarbiavimą įgyvendinant aplinkosauginius projektus. Geriausiu projektų vykdytoju taršos mažinimo projektų sektoriuje išrinktas UAB „Kauno regiono atliekų tvarkymo centras“, vandentvarkos projektų sektoriuje tapo UAB „Tauragės vandenys“, o gamtotvarkos projektų sektoriuje – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba.


Taip pat buvo apdovanotas ir geriausias konsultantas, kuriuo tapo „M&S Umweltprojekt GmbH“, bei rangovas – UAB „Inžineriniai tinklai“. Šio gražaus renginio metu buvo paskelbti ir apdovanoti geriausi 2014 m. Agentūros darbuotojai.


Prabėgus APVA 13-ųjų veiklos metinių minėjimui, reiktų pasakyti, jog tik bendru Agentūros partnerių bei darbuotojų darbu pavyko pasiekti puikių rezultatų.

 

APVA tortas 

 

 

Akimirkos iš APVA gimtadienio šventės

 

Dalintis socialiniuose tinkluose