APVA atstovai dalijosi gerąja patirtimi Gruzijoje

Praeitą savaitę Aplinkos projektų valdymo agentūros direktoriaus pavaduotojas Dainius Kazlauskas ir Kokybės ir rizikos valdymo skyriaus vedėja Neringa Vilutytė lankėsi Gruzijoje. Keturių dienų vizitas buvo kupinas susitikimų, pokalbių, pasitarimų.
Intensyvaus vizito metu buvo dalyvauta ES Dvynių projekto „Tvaraus miškų valdymo stiprinimas Gruzijoje“ priežiūros komiteto posėdyje, kuriame buvo aptartas trečiasis projekto įgyvendinimo ketvirtis ir nubrėžtos gairės tolimesnėms veikloms. Priežiūros komitetas patvirtino projekto veiklų tinkamumą ir aukštą teikiamų paslaugų Gruzijos aplinkos ir žemės ūkio ministerijai kokybę.
Taip pat APVA ekspertai konsultavo tvaraus valdymo ir efektyvios mokymų sistemos sukūrimo srityje. Kolegos Gruzijoje atsižvelgę į pateiktus pasiūlymus rengia ir ruošiasi įsidiegti kompetencijų valdymo modelį bei juo pagrįsti mokymų sistemą.
Konferencijoje apie miškininkystės Gruzijoje sektoriaus reformą APVA atstovai vedė diskusijas ir moderavo renginį. Dalyviai aptarė minėto sektoriaus reformą bei suinteresuotų šalių veiklą bei indėlį.
Susitikimo su LR ambasadoriumi Gruzijoje Giedriumi Puodžiūnu metu buvo aptartos Lietuvos ir Gruzijos aplinkosauginių organizacijų bendradarbiavimo galimybės. Taip pat vyko susitikimai su Gruzijos aplinkos ir žemės ūkio ministerijos Atliekų ir cheminių medžiagų departamento direktoriumi, Vandenų skyriaus vedėju ir Tibilisio vicemere.
„Gruzijos kolegos yra suinteresuoti gilinti bendradarbiavimą su Lietuvos aplinkosaugininkais ir perimti mūsų šalies gerąsias praktikas. Todėl kartu ieškosime naujų galimybių tęsti pradėtas sėkmingas bendradarbiavimo veiklas“,  –  sakė Agentūros direktoriaus pavaduotojas Dainius Kazlauskas.

 

Dalintis socialiniuose tinkluose