APVA ekspertai vedė mokymus Armėnijoje

Lapkričio 29-30 dienomis Armėnijos sostinėje Jerevane vyko intensyvūs komunikacijos mokymai profesionalams, dirbantiems darnaus atliekų valdymo srityje. Mokymus vedė Aplinkos projektų valdymo agentūros atstovės Neringa Vilutytė ir  Jurga Skrebytė.

Šis renginys padėjo suvienyti darnaus atliekų valdymo profesionalus ir sukurti bendrą erdvę, kurioje galima dalintis naujaisiais atradimais ir geriausios praktikos pavyzdžiais. Tokios iniciatyvos yra svarbios, siekiant skatinti tvarios aplinkos kūrimą ir atkreipti dėmesį į atliekų valdymo svarbą.

„Armėnijos specialistai turi daug žinių ir ambicijų perimti gerąją Lietuvos patirtį, diegiant stiklo ir plastiko taros užstato sistemą. Efektyvi komunikacija yra raktas į sėkmingą bendradarbiavimą tarp partnerių. Tik bendradarbiaujant ir keičiantis idėjomis galime siekti ilgalaikių ir tvarių sprendimų,“ – teigia N. Vilutytė.

Mokymų dalyvių atsiliepimai:

„Man kaip asmeniui dirbančiam su komunikacija šie mokymai buvo naudingi ir įkvepiantys. Ne tik išgirdau itin svarbių patarimų, bet taip pat iš esmės atsikračiau kai kurių baimių. Labai ačiū!“ – sako Arpinė iš Akopijos aplinkos centro.

„Tai buvo puiki galimybė gauti papildomą impulsą pamąstyti, kaip elgtis kalbant viešai. Labai džiaugiuosi, kad pradėjau daugiau galvoti apie tai ir pradėjau dirbti su savimi, naudodamas jūsų naudingus patarimus,“ – Arthur, Inovatyvūs sprendimai darniai bendruomenių plėtrai.

„Man labai patiko šie mokymai. Visais aspektais jie buvo labai produktyvūs, naudingi ir nuostabūs. Pagerinau savo įgūdžius kalbėti, kurti įtaigų turinį. Be to, labai įspūdingi mokymai apie dirbtinį intelektą,“ –  Armine, Aplinkos grupė.

„Mokymai buvo naudingi ir praktiški visose srityse,“ – Kristine, Armėnijos Respublikos aplinkos ministerija.

Šie mokymai yra projekto „Parama stiklo ir plastiko taros užstato sistemos įdiegimui“ dalis. Projektas yra finansuojamas Lietuvos Vystomojo bendradarbiavimo ir demokratijos skatinimo programos lėšomis.

Dalintis socialiniuose tinkluose