APVA kviečia į gyvus susitikimus penkiuose Lietuvos regionuose

Trečiadienį Utenoje prasidėjo pirmasis iš penkių Finansų ministerijos kartu su partneriais – Aplinkos projektų valdymo agentūra, Centrine projektų valdymo agentūra bei Inovacijų agentūra – organizuojamų renginių apie 2021-2027 metų Europos Sąjungos (ES) investicijas Lietuvoje. Jo metu apie pažangią ateities visuomenę regionuose kartu su finansų ministre Gintare Skaiste diskutavo ekspertai ir Utenos verslo atstovai.

„Naujasis ES investicinis laikotarpis atveria galimybes tokiems perspektyviems Lietuvos regionams kaip Utena tapti patraukliais investicijų ir ekonomikos centrais. Neabejoju, kad tikslingos, daugiau kaip 7,5 mlrd. eurų ES investicijos į skaitmenizavimą, inovacijas, energetinį saugumą ir žaliąją ekonomiką, leis užtikrinti tvarų šalies regionų augimą ir vystymąsi“,  – apie ES investicijas kalba finansų ministrė Gintarė Skaistė.

Pasak ministrės, tolygiam šalies vystymuisi bus investuojama į 10 Lietuvos regionų centrų, realizuojant jų ekonominį potencialą. Tokiu būdu investicijų naudą pajustų ne tik konkretaus miesto, bet ir viso regiono gyventojai.

Renginys Utenoje – yra pirmasis renginių ciklo „NAUJOS, 7,5 MLRD. EURŲ INVESTICIJOS“ renginys. Kiti ciklo renginiai numatomi rugsėjo 15 d. Alytuje, rugsėjo 21 d.  Marijampolėje, rugsėjo 23 d. Telšiuose, rugsėjo 30 d. Tauragėje.

Renginių metu gyventojų lauks ne tik išmanios viktorinos, diskusijos ir nemokamos pramogos, bet ir galimybė apsilankyti APVOS stende, susitikti su APVA specialistais ir užduoti jiems rūpimus klausimus.  

[metaslider id=”28564″]

Dalintis socialiniuose tinkluose