APVA pelnė ekonomiškiausio ekipažo apdovanojimą

Penktadienio vakarą Druskininkuose finišavo jau 8-osios „Ignitis ON: Pažink Lietuvą!“ elektromobilių lenktynės. Jose dalyvavusi APVA komanda pelnė specialų Energetikos ministerijos apdovanojimą ir buvo pripažinta ekonomiškiausiu ekipažu.
Nors šiemet ekonomiškiausios ekipos kategorijoje nebuvo pagerinti jokie rekordai, nes visi dalyviai bandė važiuoti greitai ir įveikti kuo daugiau kilometrų, „APVA veža“ komanda važiavusi „Tesla Model 3“ automobiliui parodė taupiausias sąnaudas ­ 13 kWh/100 km ir už nugaros paliko net 36 komandas. Per 6 valandas trukusias lenktynes komanda įveikė 395 km atstumą.
„Administruodami investicijas skatiname ne tik atsisakyti iškastinio kuro, bet ir investuoti bei įgyvendinti energijos taupymo projektus daugelyje sričių – ­ nuo gamybos iki gyvenamojo būsto ar žemės ūkio. Pelnę ekonomiškiausio ekipažo nominaciją parodėme, kad taupyti galime ir leisdamiesi į kasdienes keliones keliais“, – sakė viena iš “APVA veža” komandos narių Modernizavimo fondo projektų grupės vadovė Agnė Markauskienė.
APVA įsteigtas prizas „Lėtai, bet žaliai“ ­ už mažiausią įveiktų kilometrų skaičių atiteko „Lexus Vilnius Ladies“ ekipai. Jos nuvažiavo simbolinį 333 km nuotolį.
Pasak Agnės Markauskienės, APVA per 20 – metį prisidėjo prie  labai daug gražių ir svarbių objektų įgyvendinimo visoje Lietuvoje – nuo pažintinių takų, lankytojų centrų iki gausiai lankomų apžvalgos bokštų.  Tad mūsų įsteigtas prizas –­ iškylų krepšys – jį laimėjusiai komandai puikiai tiks elektromobiliu keliaujant bei geriau pažįstant Lietuvą ir APVA administruotus projektus.
 

Dalintis socialiniuose tinkluose