Atvirų durų diena aplinkosaugos objektuose!

Gegužės 23 d., nuo 12 iki 15 val., organizuojamos Atvirų durų dienos aplinkosaugos objektuose, skirtos jaunoms šeimoms su vaikais. Čia jų lauks įvairios pramogos, staigmenos, bus galima sužinoti, kaip šiuolaikinėmis technologijomis mažinama aplinkos tarša, perdirbamas iš nuotekų susidaręs dumblas bei gaminama elektros ir šilumos energija.

 

Tokios aplinkosauginės šventės šeimoms rengiamos pirmą kartą, kuomet kviečiama apsilankyti objektuose, kurie prisideda prie aplinkos saugojimo. Renginio organizatoriai svečius tikisi nustebinti originalia aktyvia programa.


Mažieji svečiai galės dalyvauti viktorinose, kur geriausiai pasirodžiusieji bus apdovanoti. Juos turėtų sudominti ir šio renginio vedėjas, jų mėgstamas personažas – Profesorius, kuris yra išmintingas ir gali atsakyti į visus klausimus. Suaugusieji turės progą iš arti pamatyti, kaip pasitelkus modernias technologijas yra perdirbamas iš nuotekų susidaręs dumblas, bus surengta ir speciali ekskursija po nuotekų valyklą.

 

Bus apdovanoti ir aplinkosauginio konkurso „Atradimai gamtoje“ nugalėtojai. Šis konkursas moksleiviams – būdas sudominti augančią kartą aplinkos apsaugos svarba. Jame dalyvaujantys mokiniai kūrybiškai turi pateikti siūlymus, kaip būtų galima mažinti aplinkos taršą jų pasirinktoje srityje, pavyzdžiui, kaip pagerinti vandens, dirvožemio ar oro kokybę.

 


Visa informacija apie šį nemokamą renginį žemiau

 

 

KADA? 

 

Gegužės 23 d., 12–15 val.

 

 

KUR?

 

Atvirų durų dienos vyks 4 aplinkosaugos objektuose 4 Lietuvos miestuose: 

 

 

Klaipėdoje: I-oji vandenvietė, Liepų g. 49a

 

 

Vilniuje: Vilniaus miesto nuotekų valykla, Titnago g. 74

 

 

Alytuje: Alytaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyno teritorija, Takniškių kaimas, Alovės sen. Alytaus raj.

 

 

Marijampolėje: Marijampolės nuotekų valykla, Gėlyno g. 38

 

 

 

Tel. pasiteiravimui: (85) 210 11 40 arba (85) 236 43 54

 

Dalintis socialiniuose tinkluose