Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Armėnijos dėl užstato sistemos įdiegimo tęsiasi

Šiandien, lapkričio 14 d., Armėnijos sostinėje Jerevane, įvyko projekto „Parama stiklo ir plastiko taros užstato sistemos įdiegimui“ seminaras. Šis renginys yra finansuojamas Lietuvos Vystomojo bendradarbiavimo ir demokratijos skatinimo programos lėšomis.

Lietuvos Respublikos ambasadorius Armėnijoje Andrius Pulokas įžanginėje seminaro atidarymo kalboje sakė: „Per susitikimą tarp Lietuvos ir Armėnijos ministrų pirmininkų, Lietuvos ministrė pirmininkė ponia Ingrida Šimonytė minėjo, kad taros užstato grąžinimo sistema Lietuvoje veikia puikiai, todėl būtina dalintis gerąja praktika su Armėnija. Šis seminaras yra labai geras pavyzdys, kad bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Armėnijos dėl užstato sistemos įdiegimo tęsiasi, ir tikiu, kad produktyvus bendradarbiavimas ir toliau tęsis.“

Seminare gerąja praktika apie Lietuvos užstato sistemos diegimą ir veikimą pasidalino Gintaras Varnas, USAD direktorius, ir APVA atstovas Vaclovas Bajorinas. Renginio metu buvo gauta daug klausimų į kuriuos pateikti detalūs atsakymai. Taip pat Armėnijos kolegos pasidalino savo šalies patirtimi pradedant diegti depozito sistemą.

Šis renginys yra svarbus žingsnis stiprinant bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Armėnijos šioje srityje, prisidedant prie darnaus vystymosi ir aplinkos apsaugos. Agentūra tikisi, kad šis projektas suteiks naujas galimybes ir pagerins abiejų šalių tarpusavio supratimą dėl užstato grąžinimo sistemos efektyvumo.

 

 

 

 

 

 

 

[metaslider id=”34412″]

Dalintis socialiniuose tinkluose