Dalijamės gerąja patirtimi su Gruzijos kolegomis

Įgyvendindama projektą “Skaidrus ir efektyvus viešasis aplinkos valdymas: Lietuvos patirties sklaida”, Aplinkos projektų valdymo agentūra Gruzijoje įvykdė mokymus Gruzijos aplinkos ir gamtos išteklių apsaugos ministerijos, Energetikos ministerijos bei kitų susijusių institucijų darbuotojams klimato kaitos ir energijos efektyvumo srityse. Lietuvos ambasadorius Gruzijoje Giedrius Puodžiūnas atidarė mobilią nuotraukų parodą, pristatančią gerąją Lietuvos patirtį. Ambasadorius pasveikino tarptautinę komandą su užsimezgusiu glaudžiu Lietuvos ir Gruzijos bendradarbiavimu energinio efektyvumo srityje ir išreiškė viltį, kad šis projektas bus  puikus įvadas ir sėkminga pradžia tolimesniam produktyviam darbui, įgyvendinant energinio efektyvumo priemones Gruzijoje.
 
Mobilią nuotraukų parodą šiuo metu galima aplankyti Gruzijos aplinkos ir gamtos išteklių apsaugos ministerijos patalpose.
 
Projektas yra finansuojamas iš Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.
 
 

Dalintis socialiniuose tinkluose