Dalijamės su partneriais gerąja Lietuvos patirtimi depozito srityje 

Kaip Lietuvai pavyko sukurti sėkmingą atliekų depozito (stiklo ir plastiko taros užstato) sistemą? Šiuo klausimu domisi šiuo metu Lietuvoje besilankanti Armėnijos Respublikos aplinkos, ekonomikos bei teritorinio valdymo ir infrastruktūros ministerijų ir Jerevano savivaldybės delegacija, vadovaujama aplinkos viceministrės Annos Mazmanyan. Svečiai susitinka su Aplinkos ministerijos, Aplinkos projektų valdymo agentūros, VšĮ „Užstato sistemos administratorius“ ir Alytaus regioninio atliekų tvarkymo centro atstovais.
Aplinkos projektų valdymo agentūros direktoriaus pavaduotojas Dainius Kazlauskas teigia, kad susitikimas yra tolimesnio bendradarbiavimo pradžia. „Lietuva teiks ir tolimesnę pagalbą Armėnijai depozito sistemos kūrimo srityje. Kartu matome ir kitas sritis, kur reikalinga Lietuvos patirtis, pvz., investicinių projektų valdymas“, sakė D. Kazlauskas.
Šis vizitas yra Lietuvos Respublikos vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projekto „Tvaraus stiklo ir plastiko atliekų valdymo sistemos sukūrimas“ dalis. Projekto metu Lietuvos ekspertai parengė pasiūlymus Armėnijos teisinės sistemos reformai atliekų valdymo srityje ir depozito modeliui.Dalintis socialiniuose tinkluose