Dar didesnės galimybės prisijungti prie nuotekų tinklų

Aplinkos ministerijai patvirtinus 12 vandenų krypties Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo (LAAIF) projektų, spalio mėn. pradžioje su projektų vykdytojais pasirašytos 7 projektų finansavimo sutartys. Likusios sutartys yra išsiųstos projektų vykdytojams ir bus pasirašytos jau artimiausiu metu.

„Džiugu, jog yra gerinamos sąlygos gyventojams jungtis prie nuotekų tinklų. Tai – gera investicija į patogų dabarties gyvenimą. Tikimės, jog projektų vykdytojai sėkmingai įgyvendins projektus, kuriais prisidės prie sanitarinių ir gamtinių sąlygų gerinimo“, – sakė Vandentvarkos projektų skyriaus vedėjas Vidas Stašauskas.

Sėkmingai įgyvendinus šias sutartis, prie nuotekų tinklų galės prisijungti dar daugiau Vilniaus, Tauragės, Pakruojo, Kėdainių, Šeduvos, Rokiškio, Varėnos, Kauno rajono, Kretingos, Druskininkų, Ukmergės ir Kupiškio gyventojų.

„Esame pasirengę padėti projektų vykdytojams ir teikti jiems reikalingą informaciją bei konsultacijas. Tikslas yra bendras – gerinti vandentvarkos infrastuktūrą mūsų šalyje ir tik bendromis pastangomis mes pasieksime geriausių rezultatų“, – kalbėjo V. Stašauskas.

Visų LAAIF sutarčių vertė siekia 1,4 mln. eurų, iš kurių pasirašytų – virš 800 tūkst. eurų.

 

Dalintis socialiniuose tinkluose