GYVENAMŲJŲ NAMŲ MODERNIZAVIMAS

Nuo 2021 m. gegužės 3 d. iki birželio 1 d. individualių gyvenamųjų namų savininkai yra kviečiami teikti Projekto registracijos formas kompensacinėms išmokoms už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) atnaujinimą (modernizavimą).
Primename, kad Projekto registracijos formą užpildyti galima tik per Aplinkos projektų valdymo informacinę sistemą (APVIS) https://apvis.apva.lt/ .
Maksimali kompensacinė išmoka vienam Projektui – iki 14 500 eurų.
Kompensacinės išmokos dydis apskaičiuojamas padauginus namo naudingą plotą iki atnaujinimo (modernizavimo) iš fiksuoto dydžio. Fiksuotas dydis už 1 kvadratinį metrą namo naudingo ploto – 75 eurų.
Parama bus skiriama, jeigu atnaujinus (modernizavus) namą bus pasiekta ne mažesnė nei B namo energinio naudingumo klasė ir sumažintos skaičiuojamosios šiluminės energijos suvartojimo sąnaudos ne mažiau kaip 40% lyginant su skaičiuojamosios šiluminės energijos sąnaudomis iki atnaujinimo (modernizavimo).
Norime pasidžiaugti, kad išskirtinai visų Lietuvos savivaldybių gyventojai iki šiol jau pateikė projektų registracijos formas. Aktyviausi yra Kauno miesto, Šiaulių ir Vilniaus rajonų gyventojai, o visų kitų savivaldybių gyventojus norime paraginti paskubėti jas pildyti.

Dalintis socialiniuose tinkluose