Gyventojus pasiekė žinia apie jiems skirtas lėšas saulės elektrinėms iš elektrinių parkų įsigyti

Aplinkos projektų valdymo agentūra informavo visus gyventojus, kuriems yra rezervuotos kompensacinės išmokos saulės elektrinėms iš saulės elektrinių parkų įsigyti. Pranešimai išsiųsti per aplinkos projektų informacinę sistemą APVIS. Finansavimas skirtas visiems pareiškėjams, kurie atitiko reikalavimus ir teisingai užpildė registracijos formas.
Pranešimus apie rezervuotas lėšas gavę gyventojai įgyvendinti projektą (iš vystytojo įsigyti saulės elektrinės dalį elektrinių parke ir sudaryti gaminančio vartotojo sutartis su elektros energijos tiekėju ir (ar) energetikos tinklų operatoriumi) ir pateikti išlaidų kompensavimo prašymą turi ne vėliau kaip per 12 mėn. nuo kvietimo pabaigos, t. y. iki 2021 m. liepos 31 d.
Šiam kvietimui buvo skirta 4,45 mln. Eur, tačiau rezervuota paramos suma kiek viršija 1,2 mln. eurų – šios lėšos rezervuotos beveik 730 gyventojų.
Pareiškėjai, norintys pasitikrinti ar jiems rezervuota kompensacinė išmoka gali prisijungę prie APVIS sistemos: https://apvis.apva.lt/ . Prisijungimo instrukcija patalpinta skiltyje „Pagalba“.

Dalintis socialiniuose tinkluose