Įvyko tarptautinė konferencija žmogiškųjų išteklių srityje

2019 m. vasario 6 d. Vilniuje įvyko tarptautinė konferencija „Efektyvus žmogiškųjų išteklių valdymas: nauji iššūkiai“. Renginyje dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Kroatijos Europos Sąjungos aplinkosauginių fondų administravimo sistemų tarpinių institucijų atstovai.

Konferenciją surengė Europos Komisijos TAIEX REGIO programa kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra. Renginio tikslas – pasidalinti gerosiomis ES šalių narių praktikomis ir aptarti pažangius sprendimus, susijusius su  moderniu žmogiškųjų išteklių valdymu tarpinėse institucijose.

Aplinkos projektų valdymo agentūros direktoriaus pavaduotojo Dainiaus Kazlausko teigimu, nauji reikalavimai ES fondų valdymo sistemai suformuoja ir naujus iššūkius žmogiškųjų resursų valdymui. „Institucijos turi keisti savo valdymo praktikas, skatindamos darbuotojus būti labiau orientuotais į rezultatus bei kurti prieinamas, lanksčias ir efektyvias sistemas. Ši konferencija parodė, kad mūsų ir kaimyninių šalių iššūkiai yra labai panašūs, todėl dalinimasis patirtimi ir bendras sprendimų ieškojimas yra prasmingas ir efektyvus“ – teigė D. Kazlauskas.

Dalintis socialiniuose tinkluose