„Jonvabaliai“ įsikurs restauruotame Veisiejų dvare

Veisiejų regioninio parko lankytojų centro įkūrimas buvo finansuotas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir prisijungė prie skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“, o artėjant Europos dienai, gegužės 8 d. (penktadienį) 15.30 val., kartu su skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ kviečia į ATVIRŲ DURŲ renginį.

 

Renginio metu bus pristatytas kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba įgyvendintas ES struktūrinių fondų lėšomis finansuotas projektas ,,Veisiejų buvusio dvaro fragmento (dešiniojo fligelio) restauravimo – pritaikymo lankytojų centrui įrengimo darbai". Po pasisakymų apie įgyvendintus darbus, jų rezultatus ir prisijungimo prie skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“ svarbą vyks ekskursija po dvaro sodybą.

 

Lietuvoje jau išdalinta 515 „Jonvabalių“. Jonvabaliai simbolizuoja šviesą, skaidrumą ir vidinę energiją. Vienas iniciatyvos ženklų liks Veisiejų regioninio parko Lankytojų centre.

 

„Kuo išsamesnė informacija pateikiama visuomenei, tuo mažiau lieka klaustukų ir didėja pasitikėjimas vykdomo projekto skaidrumu.

 

Skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ – tai pagalba projektų vykdytojams, siekiantiems didesnio skaidrumo ES fondų lėšų naudojimo srityje. Iniciatyvos nariais tapę projektų vykdytojai, pildydami deklaracijas, pateikia išsamią informaciją apie įgyvendintus projektus, ir ši informacija tampa prieinama visiems besidomintiesiems“. Daugiau apie skaidrumo akciją „Jonvabaliai“: http://jonvabaliai.lt

 

www.vstt.lt nuotr.

 

Nuotrauka iš Veisiejų RPD archyvo

 

Dalintis socialiniuose tinkluose