Konferencija apie medžių senolių priežiūrą ir apsaugą

Konferencija „Visuomenės požiūris į medžių senolių priežiūrą ir apsaugą“ skirta medžių apsaugos ir tvarkymo problemoms nagrinėti ir spręsti. Ji vyks spalio 4 d. Nacionaliniame lankytojų centre.

 

Konferencijoje bus diskutuojama apie medžių (botaninių gamtos paveldo objektų) apsaugos ir tvarkymo problemas. Siekiant išsaugoti sveikus medžius, kaip vieną svarbiausių kraštovaizdžio elementų, būtina sustiprinti šiuolaikinį arboristinį požiūrį į medžius, kaip ekosistemas, priminti ir aktualizuoti medžių priežiūros galimybes, pabrėžti būtinybę integruoti nacionalinę medžių priežiūros specialistų atestavimo tvarką į europinę ir pasaulinę arboristikos darbuotojų atestavimo sistemą. Dar vienas konferencijos tiklsų – skatinti praktikų ir administratorių diskusiją šiais klausimais.

 

Pranešimus skaitys tarptautiniai arboristikos ekspertai: Neville Fay (Didžioji Britanija) – vienas žymiausių arboristų pasaulyje, taip pat Martin Nemec – čekų mokslininkas arboristas, Stelmužės ąžuolo priežiūros projekto rengėjas.


Išsamiau skaitykite Valstybinėje saugomų teritorijų tarnybos interneto svetainėje >>>

 

Konferencijos programa

 

 

Inf. ir nuotr. iš VSTT svetainės 

Dalintis socialiniuose tinkluose