Kuriama ir atnaujinama Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus infrastruktūra

Skuodo rajone, Mosėdžio miestelyje, įpusėjo Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus infrastruktūros atnaujinimo darbai. Jais siekiama padidinti Respublikinio V. Into akmenų muziejaus lankomumą, pagerinant teikiamų paslaugų kokybę. Muziejuje yra sukaupta daug unikalių eksponatų, tačiau esama infrastruktūra nėra patraukli turistams. Jame trūksta informacinių stendų, žymeklių, netenkinami jaunų šeimų su vaikais poreikiai, nėra takų arba jie labai blogos būklės. Teritorija taip pat dažnai užliejama, parke trūksta patrauklių elementų, įdomių jaunesnio amžiaus lankytojams ir pan.
Šiuo metu yra kuriama ir atnaujinama Akmenų parko infrastruktūra, orientuota į visuomenės informavimą ir švietimą, atitinkanti įvairių grupių turistų poreikius. Jau sutvarkyti takai, laiptai, įrengta drenažo sistema, įrengiami trūkstami informaciniai stendai, žymekliai, šiukšlinės, suoliukai, pėsčiųjų tilteliai, atraminės sienutės. Ateityje dar bus įrengta apžvalgos aikštelė ir pastatytas apžvalgos takas-tiltas.
Darbai vykdomi įgyvendinant projektą “Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus infrastruktūros, skirtos visuomenės informavimui ir švietimui, sukūrimas ir atnaujinimas”.

Dalintis socialiniuose tinkluose