Kviečiame į LIFE informacinę dieną Lietuvoje!

Rugsėjo 7 d. nuo 10 iki 12 val. vyks pagrindinis LIFE programos renginys Lietuvoje – LIFE informacinė diena. Renginys bus transliuojamas internetu.
Vaizdo konferencijos metu bus pristatyta naujoji 2021-2024 m. LIFE daugiametė programa bei šiuo metu atviri kvietimai teikti projektų paraiškas gamtos ir biologinės įvairovės, žiedinės ekonomikos ir gyvenimo kokybės, klimato kaitos švelninimo ir prisitaikymo bei perėjimo prie švarios energijos srityse.
Taip pat, sulauksime aktualaus CINEA agentūros atstovo pranešimo apie tai, ko reikia geram LIFE projektui, bei Aplinkos ministerijos naujienų dėl LIFE projektų bendrojo finansavimo iš Lietuvos Respublikos biudžeto.
LIFE projektų vykdytojos iš Lietuvos ir Latvijos pristatys standartinių bei integruotųjų projektų patirtį.
Renginio programa.
Rugsėjo 7–15 d. vyks individualios konsultacijos su potencialiais LIFE pareiškėjais vaizdo susitikimų būdu. Savo pageidavimą prašome pažymėti registracijos formoje.
Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime renginio transliacijos nuorodą. Renginio metu bus galima užduoti klausimus pranešėjams. Kviečiame aktyviai dalyvauti!
LIFE programa yra vienintelė ES programa skirta tik aplinkai, gamtos išsaugojimui ir klimato veiksmams. LIFE paraiškas gali pateikti bet kuris Europos Sąjungoje registruotas juridinis asmuo. LIFE programos tikslas – padėti pereiti prie švarios žiedinės, energiją efektyviai vartojančios, mažo anglies dioksido kiekio technologijų ir klimato kaitos poveikiui atsparios ekonomikos, be kita ko, pereinant prie švarios energijos, saugoti aplinką ir gerinti jos kokybę, stabdyti biologinės įvairovės nykimą ir ją didinti ir taip prisidėti prie darnaus vystymosi.

 

Dalintis socialiniuose tinkluose