Kviečiame naudotis mokymosi galimybėmis!

Tobulėjimas yra viena iš esminių Aplinkos projektų valdymo agentūros vertybių. Agentūros darbuotojai nuolat mokosi, vertina ir analizuoja savo veiklą, inicijuoja ir įgyvendina pokyčius. Mums svarbi ir geroji tarptautinė patirtis – mokomės iš pažangiausių Europos praktikų ir mielai dalinamės savo patirtimi su kitų šalių organizacijomis.
TAIEX programa
TAIEX programa pradėta 1996 metais į ES kandidatuojančiose šalyse, nuo 2006 metų TAIEX pradėta taikyti ir Pietų bei Rytų Kaimynystės valstybėse bei Rusijoje ir Šiaurės Kipre.
Pagrindinis TAIEX programos tikslas –  šalies paramos gavėjos prašymu suteikti greitą trumpalaikę pagalbą institucijoms.
ES TAIEX programos projektus gali įgyvendinti valstybės institucijos ir jų ekspertai, įgaliotosios institucijos statusą turinčios įstaigos ir jų ekspertai. Aplinkos projektų valdymo agentūros ekspertai sėkmingai dalyvauja šioje programoje net ir karantino metu.
„Mes buvome vieni pirmųjų Europoje, pritaikę virtualius EK TAIEX instrumento metodus, leidusius naudotis mokymosi galimybėmis, nepaisant pandemijos ribojimų“, – teigia Agentūros direktorius Ignotas Šalavėjus. – „Karantinas nesustabdė mūsų kaip organizacijos siekio tobulėti. Per 2020 ir 2021 m. kartu su EK TAIEX programa surengėme tris tarptautinius internetinius seminarus šiltnamio efektą sukeliančių dujų modeliavimo ir žaliųjų pirkimų srityse. Olandų, suomių ir italų gerųjų praktikų mokėmės kartu su Aplinkos ministerijos, Aplinkos apsaugos agentūros ir Viešųjų pirkimų tarnybos kolegomis“.
Kviečiame ir kitas organizacijas naudotis TAIEX instrumentu, padedančiu tobulinti savo veiklą ir dalintis gerosiomis patirtimis. Daugiau apie TAIEX galite sužinoti šios programos 2020 m. veiklos ataskaitoje: TAIEX ataskaita. Šiame dokumente rasite ir Ignoto Šalavėjaus komentarą, pristatantį surengto žaliųjų pirkimų internetinio seminaro rezultatus.
 

Dalintis socialiniuose tinkluose