Kviečiame prisijungti prie vaizdo konferencijos „LIFE informacinė diena Lietuvoje“

Renginio tipas: vaizdo konferencija
Renginio data: ketvirtadienis, 2020 m. balandžio 23 d.
Renginio pradžia: 10.00 val.
Renginio pabaiga: ketvirtadienis, 2020 m. balandžio 23 d.
Renginio vieta: internetas
 
Ar žinote, kad LIFE programa remia aplinkosaugines inovacijas?
LIFE – tai Europos Sąjungos aplinkos ir klimato politikos finansavimo programa. Pagal LIFE programą finansuojami projektai, kuriuos vykdo viešos ir privačios įstaigos. Aplinkos ir klimato tradiciniams projektams finansuoti Europoje šiemet bus skirta 450 mln. eurų.
Todėl kviečiame į vaizdo konferencijąLIFE Informacinė diena Lietuvoje! Renginio organizatoriai: Aplinkos ministerija ir Aplinkos projektų valdymo agentūra (projektas „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“).
Vaizdo konferencijos metu Aplinkos ministerijos atstovas Inesis Kiškis pristatys LIFE programą ir Lietuvos bendrąjį finansavimą. LIFE projektus prižiūrinti NEEMO monitoringo ekspertė Viktorija Maceikaitė supažindins su 2020 metų LIFE kvietimu. EASME atstovas iš Briuselio Šarūnas Zableckis pasidalins patarimais paraiškų rengėjams ir, svarbiausia, pristatys LIFE programos priemones dėl COVID-19 pandemijos.
Seminare dalyvaus ypatingi svečiai – tai ekspertai iš Švedijos, Estijos ir Ispanijos. Švedijos atstovė Harriet Otterholm pristatys projektą SUNALGAE for LIFE, kaip pavyko padidinti saulės baterijų efektyvumą panaudojant dumblius. Tuo tarpu Estijos aplinkos agentūros atstovas Timo Kark atskleis įvairialypę Estijos projektų patirtį dalyvaujant LIFE programoje. Tarptautinės konsultacinės įmonės Zabala, turinčios sėkmingą LIFE paraiškų rengimo patirtį (nuo 2014 m. net 50 projektų gavo finansavimą), atstovas pasidalins gerąja praktika, kaip paruošti gerą integruotąjį projektą.
Renginio metu dalyviai galės užduoti klausimus pranešėjams.
Balandžio 2 d. buvo paskelbtas naujas kvietimas teikti LIFE paraiškas. Šiais metais parengti projekto paraišką LIFE programai bus dar patogiau, nes vienu mėnesiu prailginti paraiškų rengimo terminai, paraiškų teikimas tik elektroniniu būdu, projektai gali numatyti iki 100 000 eurų vietos iniciatyvų paramai, specialūs palengvinimai startuoliams ir tiesioginės konsultacijos su LIFE programos administratoriais. Pasitikrinti, ar Jūsų planuojamas sprendimas gali būti finansuojamas LIFE programos lėšomis galite apsilankydami LIFE gide http://gidas.lifeprojektai.lt/ arba kreipkitės info@lifeprojektai.lt.
Renginio programa.
Registracija vyksta internetu: http://lifeprojektai.lt/renginiai/life-informacine-diena-vilniuje/
Aplinkos projektų valdymo agentūra įgyvendindama „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“ projektą norinčius dalyvauti LIFE projektuose ir turinčius klausimų, kaip parengti gerą LIFE paraišką, kviečia rašyti elektroninius laiškus adresu: info@lifeprojektai.lt; ieškančius partnerių kviečiame susipažinti su mūsų duomenų baze: http://db.lifeprojektai.lt; naujienas apie LIFE programą rasite puslapyje: www.lifeprojektai.lt.
 
Kontaktinis asmuo:
Kristina Cijūnėlienė
Komunikacijos specialistė
Aplinkos projektų valdymo agentūra
(8 5) 278 73 28
kristina.cijuneliene@skelbimai.apva.lt
Projektą „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“ Nr. LIFE14 CAP/LT/000008 finansuoja Europos Sąjungos LIFE programa   

Dalintis socialiniuose tinkluose