Liko lygiai viena savaitė teikti paraiškas saulės elektrinėms įsirengti ir katilams pasikeisti

Rugsėjo 21 d. startavus kvietimams teikti paraiškas saulės elektrinėms įsirengti, saulės elektrinėms iš saulės parkų įsigyti bei katilams pasikeisti, Agentūra sulaukė virš 3400 paraiškų beveik už 9 mln. eurų.
Paraiškas kompensacijoms gauti per informacinę sistemą APVIS gyventojai gali teikti iki 2020 m. spalio 21 d.
Iš viso nuo kvietimų pradžios Agentūra priemonei „Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas namų ūkiuose“ įgyvendinti sulaukė virš 2400 paraiškų už 6,3 mln. eurų. Kvietimui skirta 12,48 mln. eurų. „AIE namų ūkiams (įsigijimas iš elektrinių parkų)“ – beveik 300 paraiškų už 475 tūkst. eurų. Kvietimui skirta 3,1 mln. eurų. Priemonei „Katilų keitimas namų ūkiuose“ – kiek daugiau nei 700 paraiškų už 2,2 mln. eurų. Kvietimui skirta 4,8 mln. eurų.
Primename, kad pateikus paraišką seno katilo keitimui ar elektrinės įsirengimui, gyventojai projektą įgyvendinti turės per 9 mėnesius nuo kvietimo teikti paraiškas pabaigos dienos, t. y. iki 2021 m. liepos 21 d.
O pateikus paraišką saulės elektrinei iš saulės parkų įsigyti, tai padaryti turės per 12  mėnesių nuo APVA kvietimo teikti paraiškas galiojimo pabaigos dienos, t. y. iki 2021 m. spalio 21 d.

Dalintis socialiniuose tinkluose