Moksleivės susipažino su APVA veikla

Savaitės pradžioje Aplinkos projektų valdymo agentūra sulaukė svečių. Tai buvo projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvės Mūza Svetickaitė iš Palangos senosios gimnazijos ir Laura Kaliukevičiūtė iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

Pats projektas išskirtinis tuo, kad moksleiviai gali ne tik iš arti pamatyti Lietuvos institucijų kasdieninį darbą, bet ir atlikti savaitės praktiką pasirinktoje ministerijoje. Tiek Mūza, tiek Laura norėjo daugiau sužinoti apie klimato kaitos procesus, tad savaitę trunkančią praktiką pasirinko atlikti Aplinkos ministerijoje.

Siekiant, kuo daugiau sužinoti apie klimato krizės valdymą, moksleivės lankėsi ir Aplinkos projektų valdymo agentūroje. Su specialistais ir agentūros direktoriumi Vytautu Vrubliausku, merginos aptarė APVA veiklą, paramos rūšis ir kaip visa tai prisideda prie klimato kaitos valdymo. Taip pat apžvelgė, kiek lėšų skiriama projektų finansavimui bei kokios priemonės sulaukia didžiausio gyventojų susidomėjimo.

Klimato kaitos valdymui kiekvienais metais skiriamas vis didesnis finansavimas ir visuomenės dėmesys. Naujų darbuotojų poreikis irgi auga, tad labai smagu, jog jauni žmonės nelieka abejingi aplinkosaugos problemoms ir jų sprendimo būdams.

[metaslider id=”28106″]

Dalintis socialiniuose tinkluose