Nauja edukacija Kauno marių regioniniame parke

Kauno marių regioninio parko direkcija siūlo naują pramogą – ne kojoms, bet galvoms. Nauja edukacija vaikams ir suaugusiems –  tai proto mūšis, skirtas etnografijai pažinti.

 

Šis žaidimas komandinis, tad gali tapti puikiu „cementu", suklijuojančiu Jūsų kolektyvą, paįvairinti draugų gimtadienį, artimųjų susitikimą ar tiesiog pagelbėti įtvirtinti mokykloje įgytas etnografijos žinias. Galbūt paaiškės, kad etnografija Jums nėra tokia tolima, kaip dinozaurų egzistavimo era ir ne tokia nuobodi, kaip atrodė. Iš tiesų, ji visada yra arti mūsų, pavyzdžiui, ant pusryčių, pietų ar vakarienės stalo.

 

Žaidimo metu teks pasinaudoti ne tik loginiu mąstymu, bet ir mikliu liežuviu, greita reakcija, prisiminti piešimo įgūdžius, šokio judesiukus, pravers geografijos žinios ir tarmių išmanymas.

 

Šis žaidimas parodys, kiek Jumyse yra aukštaičio, žemaičio, suvalkiečio ar dzūko. Jį gali žaisti tiek jau turintys etnografinių žinių bagažą (t.y. pasidomėję Lietuvos etnografinių regionų ypatumais), tiek visiškai nuo jos nutolę. Bet kuriuo atveju, svarbiausia – smagiai praleistas laikas. O jei dar sužinosite kažką seno ir naujo – tai tik pliusas. Rekomenduojame žaidimą vyresnių klasių moksleiviams ir suaugusiems.

 

Daugiau skaitykite VSTT svetainėje www.vstt.lt

 

kaunomarios.lt nuotr. 

Dalintis socialiniuose tinkluose