Parodoje „RESTA“ – viskas apie daugiabučių renovaciją

Rytoj startuosiančioje tarptautinėje statybų verslo parodoje „RESTA 2022“ dalyvaujanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (toliau – APVA) savo stende lankytojams pasiūlys unikalią galimybę – specialiai „RESTAI“ sukurtos interaktyvios programos pagalba per keletą minučių susipažinti su pagrindiniais kompleksinės namo renovacijos komponentais ir sužinoti galimus energijos sutaupymus po renovacijos.
Kiekvienas šio įrankio naudotojas galės pats „atnaujinti“ daugiabutį – pakeisti langus, apšiltinti sienas bei stogą, pakeisti šilumos punktą ir tokiu būdu išsiaiškinti, kiek kiekviena iš tų priemonių gali padidinti namo energinį efektyvumą.
Taip pat APVOS stende bus demonstruojama video medžiaga apie atnaujintus šalies daugiabučius, pristatoma naujausia informacija apie daugiabučių namų programos įgyvendinimą.
Visos parodos metu stende dirbs APVA specialistai, kurie galės atsakyti į visus lankytojams aktualius klausimus, susijusius su daugiabučių renovacija, valstybės teikiamos paramos dydžiais/būdais ir pan.
„Dalyvaudami parodoje „RESTA 2022“, pirmiausia siekiame gyvai susitikti su daugiabučių gyventojais, projektų administratoriais bei kitais renovacijos proceso dalyviais, atsakyti į visus jiems rūpimus klausimus, išgirsti jų problemas, nuogąstavimus ar nepagrįstas baimes,“ – teigia APVOS Pastatų energinio taupumo departamento direktorius Vytautas Vrubliauskas.

Dalintis socialiniuose tinkluose