Parskrenda paukščiai – pasitikime juos potvynio zonoje!

Nemuno deltos regioninio parko direkcija kviečia visus, neabejingus gamtai ir pasiilgusius pavasario, atvykti į renginį „Parskrenda paukščiai“, balandžio 2 d., Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centre.

 

Nemuno delta – ypatinga, egzotiška vieta, turinti taip vadinamą 5-ąjį sezoną – potvynį. Būtent jo metu stebimos didžiausios migruojančių paukščių sankaupos.

 

Renginys skirtas plačiai visuomenei – tiems, kurie gerai pažįsta paukščius, ir tiems, kurie neturi jokių įgūdžių stebėti paukščius. Dalyvius planuojama skirstyti nedidelėmis grupelėmis – iki 10-15 žmonių, kuriuos lydės profesionalūs ornitologai su stebėjimams reikalinga įranga bei paukščių pažinimo vadovais.

 

Dalyviai turės galimybę rinktis pageidaujamą stebėjimų laiką – 7:00, 10:00, 13:00 ir 16:00 val. Atkreipiame dėmesį, kad palankiausias paukščių stebėjimas yra ankstyvą rytą – tad trokštantiems pamatyti kuo daugiau, rekomenduojamos rytinės valandos. Į stebėjimus rekomenduojama vykti apsirengus akį nerėžiančios spalvos drabužiais – kad netrikdyti paukščių. Guminiai batai nebūtini.

 

Nemuno deltos lankytojų centre turėsite galimybę aplankyti kelias parodas – apie žvejybą Pamaryje, Aukštumalės aukštapelkę ir paukščius.

 

Veiks Kino teatras, kuriame bus demonstruojami filmai apie Nemuno deltos gamtą.

 

VSTT inf. ir nuotr. 

Dalintis socialiniuose tinkluose