Paskelbtas geriausių projektų konkursas – dalyvaukite!

Finansų ministerija šiemet vėl organizuoja „Europos burių“ rinkimus ir apdovanojimus, skirtus pristatyti geriausius 2014–2020 metų laikotarpio Europos Sąjungos (ES) fondų investicijų projektus Lietuvoje. Jau devintą kartą rengiami ,,Europos burių“ rinkimai yra skirti išrinkti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui ir valstybei teikiančius ES fondų lėšomis finansuojamus projektus. Jei manote, kad Jūs įgyvendinote vieną iš tokių projektų, paskubėkite registruotis – registracijos formą užpildyti reikia iki gegužės 12 d.
Šiais metais bus siekiama atkreipti dėmesį į smulkaus verslo projektus, kurie gali pasigirti didele pridėtine verte, inovatyviomis ir įdomiomis idėjomis, yra nukreipti į socialinių iniciatyvų ir šiuolaikiškos aplinkos kūrimą, suteikia galimybių augti.
„Europos burių“ rinkimai iš viso apima 6 nominacijas, kurioms savo projektus gali registruoti projektų vykdytojai, tačiau Jūsų, APVA projektų vykdytojų, projektai gali būti teikiami dviem nominacijoms:
1. Už inovatyviausius sprendimus. Šiai nominacijai savo projektus kviečiamos teikti įmonės, kurios savo veikloje įdiegė naujas technologijas ar procesus, investavo į inovatyvių produktų ar paslaugų kūrimą.
2. Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą. Šioje nominacijoje laukiama projektų, kurių metu ES investicijos buvo nukreipiamos į viešosios aplinkos gražinimą, jos infrastruktūros atnaujinimą, gerinimą ir pritaikymą šiuolaikinių žmonių poreikiams.
Nominuojamas projektas turi būti bent iš dalies finansuotas 2014–2020 m. ES fondų lėšomis. Projektas gali būti ir nebaigtas, tačiau privalo būti sėkmingai įgyvendinęs daugiau nei pusę savo veiklų ir/arba turėti aiškų rezultatą.
Pirminę apdovanojimams pateiktų projektų atranką vykdys nepriklausomos komisijos, sudarytos iš ekspertų, socialinių, ekonominių ir kitų partnerių Vėliau atrinktus projektus savo balsais įvertins ir geriausius išrinks visuomenė.  „Europos burių“ nugalėtojus planuojama paskelbti ir apdovanoti birželio pabaigoje.
Primename, kad registracijos formą reikia užpildyti ir pateikti iki gegužės 12 d., penktadienio.
Registracijos formą rasite čia: http://esinvesticijos.lt/lt/europosbures2017

Tai įdomu! 2014–2020 m. ES fondų lėšomis įgyvendinama daugiau kaip 3800 projektų. Visais jais siekiama pagerinti gyvenimą Lietuvoje.

Dalintis socialiniuose tinkluose