Plečiame bendradarbiavimo galimybes su Armėnija

Praeitą savaitę APVA direktoriaus pavaduotojas Dainius Kazlauskas susitiko su Armėnijos Respublikos Aplinkos Ministerijos Aplinkos projektų įgyvendinimo agentūros (EPIU) atstovais. Šio susitikimo rezultatai džiuginantys, nes ne tik užmezgėme draugiškus ryšius su Armėnijos Aplinkos projektų įgyvendinimo agentūra, bet ir pradėjome bendradarbiauti su įstaiga, kuri jau du dešimtmečius sėkmingai įgyvendina aplinkos srities projektus.
,,Didžiausias netikėtumas, kad organizacija turi didelę projektų valdymo patirtį, iniciatyvius darbuotojus ir efektyvią vadybos sistemą. Taip pat platus ir pats vykdomų projektų spektras – nuo mokymų projektų, iki pažeistų teritorijų atstatymo ir pritaikymo rekreaciniams tikslams“, – pasakoja Dainius Kazlauskas.
Tikimės, kad plėtojant bendradarbiavimą pasidalinsime gerosiomis praktikomis APVA infrastruktūrinių projektų administravimo bei EPIU skirtingų donorų finansuojamų projektų paieškos ir įgyvendinimo srityse. Na, o aplinkos apsaugos srities projektai dar labiau reprezentuos mūsų šalį Armėnijoje.
Daugiau apie EPIU projektus galite sužinoti čia.


Dalintis socialiniuose tinkluose