Pratęstas priemonės „AIE namų ūkiams (įsigijimas iš elektrinių parkų, įrengimas geografiškai nutolusiose vietovėse, įrengimas daugiabučiuose ar jų sklypuose)“ mokėjimo prašymų teikimo terminas

Dėl valstybės lygio ekstremaliajai situacijai valdyti nustatyto karantino režimo, dviem mėnesiams buvo pratęstas projektų įgyvendinimo terminas pareiškėjams 2020 m. sausio mėn. teikusiems paraiškas kompensacinei išmokai pagal priemonę „AIE namų ūkiams (įsigijimas iš elektrinių parkų, įrengimas geografiškai nutolusiose vietovėse, įrengimas daugiabučiuose ar jų sklypuose)“ gauti.
Informuojame, kad įdiegti saulės elektrinę (įrengiant geografiškai nutolusiose vietovėse arba įrengiant daugiabučiuose ar jų sklypuose) ir pateikti išlaidų kompensavimo prašymą privaloma ne vėliau kaip per 11 mėn. nuo kvietimo pabaigos, t. y. iki 2020 m. gruodžio 31 d.
Įsigyjant saulės elektrinės dalį iš saulės elektrinių parkų išlaidų kompensavimo prašymą pateikti ne vėliau kaip per 14 mėn. nuo kvietimo pabaigos, t. y. iki 2021 m. kovo 31 d.
Rekomenduojame įdiegus įrenginį pateikti išlaidų kompensavimo prašymą nelaukiant termino pabaigos.
Visus privalomus dokumentus kartu su išlaidų kompensavimo prašymu galima pateikti tik per Agentūros APVIS sistemą, kurią rasite: https://apvis.apva.lt/. Prisijungimo prie APVIS instrukcija: https://apvis.apva.lt/duk.

Dalintis socialiniuose tinkluose