Pristatytas aplinkosauginių priemonių finansavimas pramonės ir gamybos įmonių atstovams

Vakar Vilniuje vykusiame seminare „Aplinkosaugos priemonių finansavimas pramonės įmonėms“ buvo pristatytos LIFE projekto ir LAAIF programos finansuojamos sritys ir gerosios praktikos pavyzdžiai.

Europinę LIFE programą pristatė projekto “LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje” vadovė Aušra Šmitienė ir komunikacijos specialistė Kristina Cijūnėlienė. Buvo aptarta oro kokybės ir vandens valymo projektai, idėjos brandumo etapai ir tinkamos išlaidos, galimybė naudotis LIFE duombaze bei LIFE gidu.

Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo (LAAIF) programos finansavimo kryptis pristatė Aplinkos projektų valdymo agentūros Taršos mažinimo projektų skyriaus vedėjas Vytautas Vrubliauskas ir Aplinkos projektų valdymo agentūros Vandentvarkos projektų skyriaus vedėjas Vidas Stašauskas. Seminaro dalyviai buvo supažindinti su apribojimais projektams, paraiškų vertinimu, projektų įgyvendinimo etapais, pasiektų rodiklių vertinimu.

Seminare dalyvavo daugiau nei 70 įvairių įmonių atstovų, kurie aktyviai domėjosi LIFE projekto ir LAAIF programos reikalavimais, paraiškų pildymo ir pateikimo klausimais.

Renginio pranešimai:

LIFE programa (ES finansavimas)

LAAIF programa (nacionalinis finansavimas) aplinkos oro apsaugos kryptis

LAAIF programa (nacionalinis finansavimas) vandenų apsaugos kryptis

Dalintis socialiniuose tinkluose