Saulės elektrines jau galima įsigyti per CPO LT katalogą

Rugpjūčio mėnesį CPO LT elektroninis katalogas buvo papildytas nutolusių saulės  elektrinių iš saulės parkų pirkimo moduliu. Nuo šios savaitės katalogas papildytas ir saulės elektrinių įrengiamų ant perkančiųjų organizacijų pastatų ar žemės sklypų rangos darbus.
Siekdami padėti perkančiosioms organizacijoms paprasčiau vykdyti šio sudėtingo pirkimo objekto pirkimo procedūras, išvengti klaidų, pažeidimų ir efektyviai bei greitai įgyvendinti Klimato kaitos programos lėšomis finansuojamus projektus, buvo inicijuotas CPO LT elektroninio katalogo papildymas.
Atsižvelgiant į tai, kad saulės elektrinių rangos darbus jau galimą įsigyti per CPO LT, perkančios organizacijos minėtas prekes privalo įsigyti naudojantis šiuo katalogu. Katalogą galima rasti adresu https://2007.cpo.lt/
Pirkimo procedūros per CPO LT katalogą greitos ir standartizuotos, perkančiosioms organizacijoms jau įprastos įsigyjant ir kitas prekes bei paslaugas. Tam nereikės skirti tiek daug dėmesio ir laiko aiškinantis ir gilinantis į saulės elektrinių techninius, teisinius, pasiūlymų vertinimo ar paslaugų teikimo niuansus,  kaip pirkimus atliekant savarankiškai. Tam užtenka susipažinti su parengtomis techninėmis specifikacijomis, vertinimo tvarka ir sutarties nuostatomis.
Praėjusį mėnesį startavęs saulės elektrinių iš saulės parkų modulis jau turi ir pirmuosius rezultatus. Pirmąjį pirkimą naudojantis katalogu atliko ir sutartį su rangovu pasirašė biudžetinė įstaiga specialieji socialinės globos namai „Tremtinių namai“. Įgyvendindami Klimato kaitos programos lėšomis finansuojamą projektą, perkančioji organizacija įsigijo 83 kW galios saulės elektrinę iš saulės parko. Tikimasi, kad kasmet įsigyta elektrinės dalis pagamins daugiau kaip 86 tūkst. kWh elektros energijos ir patenkins didžiąją dalį globos namų energijos poreikio ir taupys įstaigos lėšas.

Dalintis socialiniuose tinkluose