Saulės elektrinių ir saulės elektrinių iš saulės parkų pirkimų moduliai CPO LT elektroniniame kataloge

VšĮ CPO LT elektroninį katalogas jau artimiausiu metu bus papildytas saulės šviesos elektrinių įrengimo darbų ir elektros gamybos įrenginių pirkimų iš saulės parkų moduliais.
Siekdami padėti perkančiosioms organizacijoms paprasčiau vykdyti saulės elektrinių įrengimo darbus ir saulės elektrinių iš saulės parkų įsigijimo pirkimus ir efektyviai ir greitai įgyvendinti Klimato kaitos programos lėšomis finansuojamus projektus, buvo inicijuotas CPO LT elektroninio pirkimų katalogo papildymas.
Saulės elektrinės ir saulės elektrinių dalis įsigyta iš saulės parko turėtų užtikrinti elektros energijos gamybą 20 ir daugiau metų, todėl svarbu nustatyti tinkamus reikalavimus įrangai, o sutartyje numatyti rangovų įsipareigojimus dėl elektrinės efektyvumo, elektros energijos gamybos apimčių ir garantinius įsipareigojimus.
Planuojama, kad perkančiosios organizacijos minėtus pirkimus per VšĮ CPO LT elektroninį katalogą užsakyti galės jau liepos mėnesį. Pirkimo procedūros bus greitos, standartizuotos, joms nereikės skirti tiek daug dėmesio kaip pirkimus atliekant savarankiškai kiekvienai organizacijai.
Rangovai, norintys dalyvauti pirkimuose skelbimus apie atliekamus pirkimus galite rasti paspaudę šias nuorodas:

Dalintis socialiniuose tinkluose