Saulės elektrinių iš saulės parkų pirkimai jau CPO LT elektroniniame kataloge

VšĮ CPO LT elektroninis katalogas jau papildytas Nutolusių saulės  elektrinių iš saulės parkų pirkimo moduliu.
Siekdami padėti perkančiosioms organizacijoms paprasčiau vykdyti šio sudėtingo pirkimo objekto pirkimo procedūras, išvengti klaidų, pažeidimų ir efektyviai bei greitai įgyvendinti Klimato kaitos programos lėšomis finansuojamus projektus, buvo inicijuotas CPO LT elektroninio katalogo papildymas.
Atsižvelgiant į tai, kad saulės elektrines iš saulės parkų jau galimą įsigyti per CPO LT, perkančios organizacijos minėtas prekes privalo įsigyti naudojantis šiuo katalogu. Katalogą galima rasti adresu https://2007.cpo.lt/
Saulės elektrinių dalis įsigyta iš saulės parko turėtų užtikrinti elektros energijos gamybą mažiausiai 25 metams, todėl sutartyje numatyti tiekėjų įsipareigojimai dėl elektrinės efektyvumo, elektros energijos gamybos apimčių taip pat ir garantiniai įsipareigojimai. Pirkimo procedūros per CPO LT katalogą bus greitos ir standartizuotos, perkančiosioms organizacijoms nereikės skirti tiek daug dėmesio ir laiko aiškinantis ir gilinantis į saulės elektrinių techninius, teisinius, nuosavybės, pasiūlymų vertinimo ar paslaugų teikimo niuansus,  kaip pirkimus atliekant savarankiškai, užteks susipažinti su parengtomis techninėmis specifikacijomis, vertinimo tvarka ir sutarties nuostatomis.
Iki rugsėjo vidurio numatoma, kad CPO LT katalogas taip pat bus papildytas ir naudojantis juo bus galima įsigyti ir saulės elektrinių įrengiamų ant perkančiųjų organizacijų pastatų ar žemės sklypų rangos darbus.
 

Dalintis socialiniuose tinkluose