Socialinių partnerių penktadieniai – apie klimato kaitą

Aplinkos ministerija grįžta prie socialinių partnerių penktadienių organizavimo. Rugsėjo mėnesį planuojamas renginys, skirtas klimato kaitos klausimams aptarti. Kviečiamos nevyriausybinės organizacijos ir ekspertai jau dabar registruotis į Aplinkos ministerijos socialinių partnerių sąrašą bei siūlyti aktualias diskusijų temas.
Atsižvelgiant į viešųjų renginių riziką pandemijos metu, ruošiami skirtingi renginio formatai. Priklausomai nuo situacijos rugsėjį, bus paskelbta, ar bus galimybė pasikalbėti gyvai, ar bus organizuojami susitikimai skaitmeniniu būdu per atstumą.
Renginiai bus atviri visuomenei. Jų metu numatoma diskutuoti apie Lietuvos ir tarptautinius klimato politikos tikslus ir priemones, klimato iššūkius ir prisitaikymo prie jų galimybes įvairiuose ūkio sektoriuose, apžvelgiant į ministerijos veiklą šiose srityse ir artimiausius darbus.
Pristatymai ir diskusijos atskiromis temomis bus organizuojami pagal iš anksto sudarytą programą. Informacija apie socialinių partnerių penktadienių programą bus teikiama el. paštu ir Aplinkos ministerijos interneto svetainėje.
Visi norintys papildyti ministerijos socialinių partnerių ir ekspertų sąrašą bei siūlyti diskusijų temas, yra maloniai kviečiami kreiptis el. paštu andrius.satas@am.lt.

Dalintis socialiniuose tinkluose