Stabdomas kvietimas juridiniams asmenims teikti paraiškas atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimui visuomeninės ir gyvenamosios paskirties pastatuose

Stabdomas paraiškų priėmimas pagal priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės  ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatuose, kurie nuosavybės teise priklauso valstybei, savivaldybėms, tradicinėms religinėms bendruomenėms, religinėms bendrijoms ar centrams“ pasibaigus šiai priemonei numatytoms lėšoms.
Pareiškėjai, kurių paraiškos registruotu paštu buvo išsiųstos iki paraiškų priėmimo sustabdymo, bet gautos vėliau, nei buvo paskelbtas sustabdymas, bus įtraukti į pagrindinį sąrašą. Iš jo bus sudaroma paraiškų eilė, taikant pirmumo kriterijų – subsidijos aplinkosauginį efektą (CO2 ekvivalento sumažinimas, tenkantis 1 eurui subsidijos).
Paraiškos, gautos pasibaigus pagrindinio sąrašo sudarymo terminui, bus įtrauktos į rezervinį projektų sąrašą, bet nevertinamos.

 

Dalintis socialiniuose tinkluose