STARTUOJA KVIETIMAS SAVIVALDYBĖMS IR REGIONINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMO CENTRAMS ANTRINIŲ ŽALIAVŲ SURINKIMO KONTEINERIAMS ĮSIGYTI

Nuo šiandien savivaldybių administracijos ir regioninių atliekų tvarkymo centrai (RATC) gali teikti paraiškas individualių antrinių žaliavų konteinerių įsigijimui. Viso kvietimui iš Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos  skirta 1 645 000 eurų.
Paraiškas teikti galima iki 2022 m. sausio 28 d. per Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) informacinę sistemą APVIS.
Finansavimas teikiamas individualių konteinerių stiklui ir popieriui /plastikams/metalui rūšiuoti įsigijimui. Finansavimas siekia 50 proc. tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Lėšos bus išmokamos gavus patvirtinančius dokumentus, kad ne mažiau kaip 50 proc. tinkamų finansuoti išlaidų apmokėjo Gamintojų ir importuotojų organizacijos.
Kvietimus teikti paraiškas gali tik savivaldybių administracijos ir regioninių atliekų tvarkymo centrai, o ne gyventojai. Jeigu paraišką teikia RATC, tai savivaldybės administracija dar vienos paraiškos teikti negali.
Pasiekus numatytą kvietimo sumą, bus formuojamas pagrindinis projektų sąrašas, o kiti projektai bus įtraukti į rezervą.
 

Dalintis socialiniuose tinkluose