Suskubkite: mokėjimo prašymus kompensuoti dujų balionų pakeitimą daugiabučiuose reikia pateikti iki gruodžio 1 d.

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena, kad suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimo projektai turi būti užbaigti ir išlaidos turi būti patirtos iki šių metų lapkričio 30 d. Mokėjimo prašymai APVA turi būti pateikti ne vėliau kaip iki šių metų gruodžio 1 d. Atkreipiamas projektų vykdytojų dėmesys, kad išlaidos, kurios bus patirtos vėliau, negalės būti kompensuojamos.
2021 metais finansavimas buvo skirtas 567 daugiabučių namų atstovų paraiškoms. Paraiškų, kurioms buvo skirtas finansavimas sąrašai yra skelbiami APVA internetiniame puslapyje. ČIA.
Šiai dienai yra gauti 225 mokėjimo prašymai 3,3 mln. Eur sumai. Žemiau pateiktoje lentelėje pateikiama mokėjimo prašymų teikimo informacija pagal savivaldybes:
 

 
Atkreipiame projektų vykdytojų dėmesį, kad Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) savo internetiniame puslapyje atnaujino rangovų, vykdančių elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo veiklą, sąrašus.
Rekomenduojame naudotis šia informacija, pasirenkant rangovus, kurie turi atlikti darbus, susijusius su daugiabučių namų elektros tinklų įrengimu ir (ar) pertvarkymu.
Siekiant užtikrinti savalaikį lėšų apmokėjimą, raginame daugiabučių namų atstovus, esant galimybei, nedelsti su projektų įgyvendinimu ir mokėjimo prašymų pateikimu APVA. Metų pabaigoje dėl planuojamo didelio mokėjimo prašymų kiekio gali strigti vertinimas bei daugiabučių namų atstovai turės mažiau laiko galimų klaidų mokėjimo prašymuose ištaisymui.
Aktualią informaciją, susijusią su mokėjimo prašymų teikimu (instrukcijos, pavyzdžiai ir kt.) rasite mūsų interneto puslapyje. ČIA.
Turint klausimų dėl mokėjimo prašymų pateikimo, prašome kreiptis į paraišką vertinusį projektų vadovą.
 
Bendrais mokėjimų prašymų pildymo klausimai galite kreiptis šiais nurodytais kontaktais:
Romuald Grabštunovič – mob. tel. 8 602 87 322, el. p. romuald.grabstunovic@skelbimai.apva.lt
Mindaugas Gustas – mob. tel.: 8 678 83 690 el. p. mindaugas.gustas@skelbimai.apva.lt
Agnė Markauskienė – mob. tel.: 8 602 84 951, el. p. agne.markauskiene@skelbimai.apva.lt
Lina Čepienė – mob. tel. 8 602 83 770, el. p. lina.cepiene@skelbimai.apva.lt
 

Dalintis socialiniuose tinkluose