Svečiuose – kolegos iš Kroatijos aplinkosaugos institucijų

Šių metų gegužės 27 d. Agentūroje lankėsi Kroatijos delegacija, kurią sudarė Aplinkos ir gamtos apsaugos ministerijos, Aplinkos apsaugos ir energijos vartojimo efektyvumo fondo, Centrinės finansų ir kontraktų agentūros, Žemės ūkio ministerijos ir kiti atstovai.

 

Pagrindinis jų vizito tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi su vadovaujančiomis ir tarpinėmis institucijomis, įgyvendinančiomis ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus aplinkosaugos projektus. Taip pat susipažinti su ES paramos planavimu ir administravimu Lietuvos Respublikoje aplinkosaugos srityje.

 

Agentūros darbuotojai, remdamiesi per daugiau nei dešimtmetį įgyta projektų administravimo patirtimi, pristatė, kaip organizuojami ES projektų lėšų administravimo procesai Agentūroje, aptarė pagrindinius aplinkosaugos projektų įgyvendinimo principus.

 

Kroatijos delegacija tarpusavyje su Agentūros darbuotojais pasidalino projektų įgyvendinimo metu atskirais etapais iškylančiomis problemomis bei jų sprendimo būdais, diskutavo kitais aktualiais projektų įgyvendinimo klausimais. 

 

Agentūra sieks, jog ryšiai su kolegomis iš šios šalies plėtotųsi toliau ir drauge visi dės pastangas efektyviai bei racionaliai panaudoti ES paramos lėšas. 

 

 

Dalintis socialiniuose tinkluose