Tęsiamas bendradarbiavimas su Gruzija

Agentūra žengė naują žingsnį bendradarbiavime su Gruzijos aplinkosaugininkais, pradedant įgyvendinti projektą „Energinio efektyvumo didinimo ir atsinaujinančių šaltinių integravimo pastatuose nustatymas Gruzijoje, siekiant klimato kaitos švelninimo tikslų”, finansuojamą ir Lietuvos Respublikos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.
2018 m. gegužės 28-29 d. įvyko pirmasis projekto renginys – mokymai ES  teisinio reglamentavimo srityje Gruzijos Ekonomikos ir tvarios plėtros ministerijos ir jos įstaigų darbuotojams. Renginį atidaręs Lietuvos Respublikos ambasadorius Gruzijoje Giedrius Puodžiūnas pabrėžė Lietuvos ir Gruzijos bendradarbiavimo svarbą ir abiejų šalių suinteresuotumą dalintis gerosiomis praktikomis. Dviejų dienų renginio metu buvo aptartos galimybės padidinti pastatų energijos efektyvumą bei mažinti klimato kaitą.
Pasibaigus renginiui, Gruzijos Ekonomikos ir tvarios plėtros ministerijos Energijos politikos departamento direktoriaus pavaduotoja Margalita Arabidze įvertino mokymus kaip itin informatyvius ir svarbius bei išreiškė pageidavimą tęsti dvišalį bendradarbiavimą.
 

Dalintis socialiniuose tinkluose