Tiksliname: nuo spalio 19 d. parama verslui naujiems elektra varomiems automobiliams ir autobusams įsigyti

Dėl nenumatytų aplinkybių bei verslo įmonių prašymų suteikti daugiau laiko dokumentų paruošimui elektra varomiems lengviesiems krovininiams automobiliams (N1 ) ir krovininiams automobiliams (N2), nuo pirmadienio, spalio 19 d., Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) skelbia kvietimą teikti paraiškas paramai tik naujiems elektra varomiems automobiliams (M1) ir autobusams (M2) įsigyti.
Paraiškas bus priimamos iki 2021 m. vasario 1 dienos arba iki tol, kol pakaks lėšų šiai priemonei. Jas bus galima teikti tik per informacinę sistemą APVIS.
M1 ir M2 klasės elektromobilių įsigijimui skirta 2 mln. eurų Klimato kaitos programos lėšų.
Pateikusiam prašymą pareiškėjui bus skiriama vienkartinė 4 tūkst. eurų išmoka už įsigytą naują elektromobilį (M1) arba 10 tūkst. eurų kompensacija už įsigytą naują elektromobilį (M2) Papildomą 1 tūkst. eurų išmoką gaus tas pareiškėjas, kuris sunaikins taršų automobilį.
Apie kitus kvietimus juridiniams asmenims elektromobiliams įsigyti informuosime artimiausiu metu APVA svetainėje.
***
M1 klasė – transporto priemonė keleiviams vežti, turinti ne daugiau kaip 8 sėdimas vietas keleiviams ir 1 sėdimą vietą vairuotojui (lengvasis automobilis).
M2 klasė – transporto priemonė keleiviams vežti, turinti daugiau kaip 8 sėdimas vietas keleiviams ir 1 sėdimą vietą vairuotojui, kurios techniškai leistina pakrautos transporto priemonės (bendroji) masė ne didesnė kaip 5 t (autobusas).
***

Dalintis socialiniuose tinkluose