Trečiasis kolegų iš Gruzijos vizitas Lietuvoje

Praeitą savaitę Lietuvoje lankėsi kolegos miškininkai ir aplinkosaugininkai iš Gruzijos parlamento, Aplinkos apsaugos ir žemės ūkio ministerijos bei Nacionalinės miškininkystės agentūros. Pagrindinis vizito tikslas – susipažinti su valstybinių miškų valdymo, valstybinės miškų kontrolės, miškų apsaugos ir priežiūros bei gyvosios gamtos apsaugos kontrolės organizavimu Lietuvoje.
Gruzijos delegacija lankėsi VĮ valstybinių miškų urėdijos Trakų regioniniame padalinyje. Čia delegacijai buvo pristatytas valstybinių miškų ūkio valdymas, pademonstruota biokuro ruošos ir miško kirtimo technika. Svečiai viešėdami Panevėžio regione domėjosi miškų priežiūros ir kontrolės sistema Lietuvoje, jiems praktiškai buvo pademonstruota kontrolės pareigūnų naudojama įranga, tiek miškų apsaugai, tiek gyvosios gamtos apsaugos kontrolės organizavimui. Tai pat buvo aplankytas Dzūkijos nacionalinis parkas ir Čepkelių gamtinis rezervatas. Alytuje įsikūrusioje lentpjūvėje atstovai buvo supažindinti su nepriklausomu medienos matavimo procesu ir medienos pramone Lietuvoje.
Šis vizitas yra Aplinkos projektų valdymo agentūros kartu su partneriais įgyvendinamo ES Dvynių projekto „Tvaraus miškų valdymo stiprinimas Gruzijoje“ dalis.

 

Dalintis socialiniuose tinkluose