Vandentvarkos darbai gerina Šakių rajono aplinkos būklę

Vis daugiau Šakių rajono gyventojų galės gyventi patogiau Šakių mieste naujai susikūrusiose dalyse: Giedručiuose, Girėnuose, Striūpuose, Kudirkos Naumiestyje, Būbleliuose sparčiai tiesiami nuotekų ir vandentiekio tinklai.

 

Gyvenimo sąlygas pagerinsiantys statybos darbai vykdomi pagal projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Gelgaudiškyje“ veiklą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Šakiuose, Giedručiuose, Girėnuose, Striūpuose, Kudirkos Naumiestyje, Būbleliuose“. Visos naujai veiklai gautos lėšos bus skirtos toms vietovėms, kuriose dar nėra išplėtota arba nepakankamai išplėtota vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūra.


Iš viso gyvenvietėse bus paklota apie 6,03 km naujų vandentiekio tinklų ir apie 18,83 km naujų nuotekų tinklų. Šiuo metu jau paklota daugiau kaip 40 proc. tinklų. Kudirkos Naumiestyje naujai nutiesti tinklai Baltkalnio, Tiesos, Dariaus ir Girėno, Vilties, Vytauto ir S. Nėries gatvėse, taip pat darbai eina į pabaigą Kranto, Bažnyčios ir Varpo gatvėse. Giedručiuose darbai atlikti Degučių, Draugystės, Gulbinų, Parko ir Sodžiaus gatvėse. Girėnuose tinklai nutiesti Lembūdžių ir Gipsinių gatvėse. Statybos darbai taip pat pradėti vykdyti Ryto ir Ąžuolyno gatvėse. Striūpuose Žaliojoje gatvėje baigiami darbai. Artimiausiu metu bus pradėti darbai  Šakiuose –  Šiaurės, P. Kriaučiūno, Rasų, Draugystės ir Jaunystės gatvėse; Girėnuose – Augustavos, Ežero, Dzūkų ir Suvalkiečių gatvėse.


Pasak UAB „Šakių vandenys“ direktoriaus Vaido Litinsko, projekto eiga bei darbai vyksta sklandžiai ir pagal numatytą darbų grafiką, aktyviai bendraujama su gyventojais dėl įvadų ir išvadų vietų suderinimo. UAB „Šakių vandenys“ direktorius pastebi, kad „šio amžiaus žmonėms darosi vis aktualesnė patogi buitis, taip pat ir sveikata, todėl prisijungimas prie centralizuotų tinklų garantuos ne tik patogų gyvenimą, o svarbiausia kokybišką ir saugų geriamąjį vandenį“.


Nutiesus naujus vandentiekio tinklus, Šakių miesto ir rajono gyventojams bus tiekiamas higienos reikalavimus atitinkantis vanduo, kurio kokybe nuolat rūpinsis tiekėjas – UAB „Šakių vandenys“.


Tinklų tiesimo darbus numatoma užbaigti iki 2015 m. rugsėjo mėn. pabaigos. Tuomet, gyventojai, kurie iki šiol negalėjo naudotis centralizuotomis nuotekų surinkimo ir geriamojo vandens tiekimo paslaugomis, galės prisijungti prie naujų tinklų ir taip pagerinti savo buities sąlygas.

 

 

westcorktimes.com nuotr. 

Dalintis socialiniuose tinkluose