Vandentvarkos infrastruktūros gerinimas Kaišiadorių rajone

Praeitą savaitę Aplinkos projektų valdymo agentūra ir UAB „Kaišiadorių vandenys“ pasirašė sutartį dėl Kaišiadorių rajono vandentvarkos infrastruktūros gerinimo. Projekto vertė – beveik 3.45 mln. eurų, o ES parama sudaro 2.2 mln. eurų.
2015 m. Kaišiadorių miesto centrinėje dalyje rekonstravus vandentiekio tinklus 5438 gyventojams buvo pagerinta vandens tiekimo paslaugų kokybė ir 5313 gyventojų aplinkosauginiu požiūriu pagerėjo nuotekų surinkimas. Įgyvendinus minėtą projektą, bus rekonstruota apie 5453 km vandens tiekimo ir 4386 km nuotekų tvarkymo tinklų Kaišiadorių mieste. Bus vykdoma ir vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros inventorizacija UAB „Kaišiadorių vandenys“ aptarnaujamoje teritorijoje.
Taip pat numatoma nutiesti apie 5,5 km vandentiekio ir tai sudarys galimybę 323 gyventojui naudotis vandenys tiekimo paslaugomis. Bus nutiesta ir apie 12 km nuotekų tinklų. Tai leis nuotekų tvarkymo paslaugomis naudotis 416 gyventojų Žaslių seniūnijoje.
Tokie projektai, kaip sakė Vandentvarkos projektų skyriaus vedėjas Vidas Stašauskas, – suteikia galimybes vis daugiau Lietuvos gyventojų naudotis kokybiško geriamo vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo paslaugomis. Planuojama, kad gyventojai, kuriems projekto įgyvendinimo metu bus sudaryta galimybė naujai prisijungti, prie vandentiekio ir nuotekų surinkimo tinklų, prie jų prisijungs iki 2022 m. pabaigos.

 
Nuotr. https://ucononline.com/2016/11/water-pipe-funding-assured-by-congress/
 

Dalintis socialiniuose tinkluose