Klimato kaitos programos kompensacinių išmokų teikimas saulės elektrinių įsigijimui fiziniams asmenims (nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimas iš vystytojo elektrinių parke)

Padidinti vietinės elektros energijos, pagamintos iš atsinaujinančių išteklių, gamybos pajėgumus ir naudojimą. Pagal Tvarkos aprašą remiama ši veikla: iki 10 kW galios AIE naudojančių technologijų, skirtų elektros energijos gamybai namų ūkio reikmėms, įsigijimui iš elektrinių parkų.

Fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys gyvenamosios paskirties vieno buto pastatą, gyvenamosios paskirties butą arba sodų paskirties pastatą (sodo namą) (toliau – vartojimo objektas), vartojimo objektai turi būti įregistruoti VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registre.

Pagal Priemonę remiami pareiškėjai, kurie iš vystytojo įsigyja saulės elektrinę, skirtą elektros energijos gamybai namų ūkio reikmėms, ir sudaro elektros energijos tiekimo sutartis ir (ar) pasirašo kitus sutarties priedus su elektros energijos tiekėju ir (ar) energetikos tinklų operatoriumi, pagal kuriuos galima identifikuoti, kad asmuo yra laikomas gaminančiu vartotoju.

Klimato kaitos programa.

Pažiūrėkite šios priemonės kvietimus

DUK

Dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia: https://apvis.apva.lt/duk

Finansuojami projektai

Viešai skelbiamą statistiką rasite čia: https://apvis.apva.lt/statistika/paraisku-statistika

Kontaktai

Tel. 8 614 99 699