Vyksta kvietimas nedidelių, iki 10 kW galios saulės elektrinių įsigijimui iš elektrinių parkų

Nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki spalio 21 d. Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia fizinius asmenis teikti registracijos formas finansavimui (kompensacijoms) gauti pagal „2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.1.1-LVPA-V-115 priemonę „AIE namų ūkiams“.
Per pirmąsias dvi kvietimo savaites gauta beveik 200 projekto registracijos formų už 300 tūkst. eurų.
Primename, kad kvietimui skirta 3,1 mln. eurų.
Daugiau informacijos apie vykstantį kvietimą galite rasti: https://skelbimai.apva.lt/paskelbtas-kvietimas-nedideliu-iki-10-kw-galios-saules-elektriniu-isigijimui-is-elektriniu-parku/
Kompensacines išmokas pagal šią priemonę (nuo 2020 m. sausio mėn. vykstančius kvietimus) jau gavo 200 gyventojų už 250 tūkst. eurų.
Taip pat primename, kad Pareiškėjai, kurie 2020 m. sausio mėn. teikė registracijos formą, kompensacinei išmokai pagal veiklą „Iki 10 kW galios AIE naudojančių technologijų, skirtų elektros energijos gamybai namų ūkio reikmėms įsigijimas iš elektrinių parkų“ gauti ir yra įtraukti į pagrindinį kompensacijos gavėjų sąrašą, įsigyti projekto registracijos formoje nurodytą įrangą ir pateikti išlaidų kompensavimo prašymą privalo iki 2021 m. sausio 31 d. Rekomenduojame įsigijus įrangą pateikti išlaidų kompensavimo prašymą nelaukiant termino pabaigos.

Dalintis socialiniuose tinkluose