Vyksta kvietimas nedidelių, iki 10 kw galios saulės elektrinių įsirengimui

Nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki spalio 21 d. Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia fizinius asmenis teikti registracijos formas finansavimui (kompensacijoms) gauti pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.1.1-LVPA-V-114 priemonę „Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas namų ūkiuose“.
Per pirmąsias dvi kvietimo savaites gavome virš 1500 projekto registracijos formų už beveik 4 mln. eurų.
Primename, kad kvietimui skirta kiek daugiau nei 12,48 mln. eurų.
Daugiau informacijos apie vykstantį kvietimą galite rasti: https://skelbimai.apva.lt/paskelbtas-kvietimas-nedideliu-iki-10-kw-galios-saules-elektriniu-isirengimui-3/
Kompensacines išmokas pagal šią priemonę (nuo 2019 m. vykstančius kvietimus) jau gavo 4500 gyventojų už daugiau nei 10,5 mln. eurų.
Taip pat primename, kad Pareiškėjai, kurie 2020 m. sausio mėn. teikė registracijos formą, kompensacinei išmokai pagal priemonę „Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas namų ūkiuose“ gauti ir yra įtraukti į pagrindinį kompensacijos gavėjų sąrašą, įdiegti projekto registracijos formoje nurodytą įrangą ir pateikti išlaidų kompensavimo prašymą privalo iki 2020 m. gruodžio 31 d. Rekomenduojame įdiegus įrangą pateikti išlaidų kompensavimo prašymą nelaukiant termino pabaigos.

Dalintis socialiniuose tinkluose