Vyksta kvietimas senų ir neefektyvių šildymo katilų keitimui

Nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki spalio 21 d. Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia fizinius asmenis teikti registracijos formas finansavimui (kompensacijoms) gauti pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.3.2-LVPA-V-111 priemonę „Katilų keitimas namų ūkiuose“.
Per pirmąsias dvi kvietimo savaites gauta virš 340 projekto registracijos formų už 1,07 mln. eurų.
Primename, kad kvietimui skirta kiek daugiau nei 4,8 mln. eurų.
Daugiau informacijos apie vykstantį kvietimą galite rasti: https://skelbimai.apva.lt/paskelbtas-kvietimas-senu-ir-neefektyviu-sildymo-katilu-keitimui-3/
Kompensacines išmokas pagal šią priemonę (nuo 2019 m. vykstančius kvietimus) jau gavo virš 3400 gyventojų už daugiau nei 9,4 mln. eurų.
Taip pat primename, kad Pareiškėjai, kurie 2020 m. sausio mėn. teikė registracijos formą, kompensacinei išmokai pagal priemonę „Katilų keitimas namų ūkiuose“ gauti ir yra įtraukti į pagrindinį kompensacijos gavėjų sąrašą, įdiegti projekto registracijos formoje nurodytą įrenginį ir pateikti išlaidų kompensavimo prašymą privalo iki 2020 m. gruodžio 31 d. Rekomenduojame įdiegus įrenginį pateikti išlaidų kompensavimo prašymą nelaukiant termino pabaigos.

Dalintis socialiniuose tinkluose