Aptartos strateginės daugiabučių renovacijos kryptys

Būsto dienos proga Aplinkos projektų valdymo agentūra kartu su LR aplinkos ministerija surengė tarptautinę konferenciją „Daugiabučių namų atnaujinimo svarba žaliojo kurso kontekste“.

Konferencijos metu strategines daugiabučių renovacijos kryptis nubrėžė aplinkos ministras Simonas Gentvilas bei Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vadovas Dainius Čergelis,

Naujas galimybes daugiabučių gyventojams, planuojantiems alternatyvių energijos šaltinių diegimą, pristatė APVA direktorius Vytautas Vrubliauskas, o apie žaliojo kurso sprendimus efektyviai renovacijai kalbėjo Aidas Vaičiulis, Statybų sektoriaus vystymo agentūros direktorius.

Antrojoje konferencijos dalyje buvo pristatyta naujo daugiabučių rangos pirkimų modulio CPO LT elektroniniame kataloge galimybės bei saulės parkai, kaip sprendimas daugiabučių bendrijoms.

Svarbiu konferencijos akcentu tapo pranešimai apie organinę renovaciją. Inga Rovbutas, IWO atstovė iš Vokietijos papasakojo apie serijinę renovaciją Vokietijoje ir jos galimybes Lietuvoje, o gerąja patirtimi įgyvendinant serijinės/skydinės renovacijos projektus Estijoje pasidalino Targo Kalamees, pilotinio projekto bendraautorius.

Visus konferencijoje skaitytus pranešimus galite rasti čia 

 

 

Dalintis socialiniuose tinkluose